facebookbutton
googlebutton

Kariera

"SUKCES TO NIE PRZYPADEK.
TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, ANALIZA, POŚWIĘCENIE
A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ”

Poszukujemy osób, których interesuje branża nieruchomości.
Osób ambitnych które chcą pozyskać wiedzę praktyczną odnośnie danej branży oraz rozwijać się w danym sektorze.
Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie teoretyczne i praktyczne.
Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna, sprzedaży nieruchomości i osiągający bardzo dobre wyniki sprzedażowe.
Stawiamy na sukces ale również dbamy o dobre relacje i pozytywną energię.
Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przymusowym obowiązkiem.


WYMAGANIA:
- Determinacja i chęć podjęcia pracy w nienormowanym czasie godzin – to Ty jesteś odpowiedzialny za swój kalendarz pracy
- zaangażowanie- większość ludzi, którzy nie spełniają swoich marzeń, ponosi porażkę nie przez brak możliwości a przez brak zaangażowania…
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- Elokwencja i reprezentacyjność
- Doświadczenie w branży mile widziane.


ZADANIA:
- Umiejętność nawiązania współpracy z nowym klientem – siła perswazji i umiejętnego zaciekawienia ofertą
- prezentacje nieruchomości w terenie
- przeprowadzanie spotkań w biurze
- tworzenie folderów marketingowych nieruchomości
- badanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich oferty.


OFERUJEMY:
Jeśli lubisz obsługę klienta oraz zaangażujesz się w daną pracę damy Ci szanse na osiągnięcie sukcesu i poprowadzimy przez ścieżkę kariery która doprowadzi Cię do wysokich zarobków, stabilizacji oraz spełnienia zawodowego.
Kładziemy nacisk na system prowizyjny ale również oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz dajemy możliwość zarobków dodatkowych – system bonusowy za osiągnięte plany/wyniki.
Bonusy w naszej firmie są często w wysokości minimalnej płacy na rynku a jest to tylko dodatek za wysiłek włożony w pracę. Motywacja jest czynnikiem który potęguję efektywność i staramy się dbać o motywację naszych pracowników.
Stawiamy na ludzi młodych chcących się rozwijać mających łatwość w nawiązywaniu kontaktu dlatego też gwarantujemy cykl szkoleń, który przygotowuje do obsługi klienta i przeprowadzania transakcji.
Nasz Firma posiada coraz więcej klientów zainteresowanych współpracą dlatego też poszukujemy osób które pomogą nam ziścić plany naszych klientów i wesprzeć ich w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości.


OPIS DODATKOWY:
Zastanawiałeś się pewnie jak ludzie którzy osiągnęli sukces tego dokonali?
My ukierunkujemy Cię tak, że inni będą się zastanawiać w jaki sposób i Tobie się udało.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: zapytanie@magichouse24.com z dopiskiem: Agent Nieruchomości GDAŃSK bądź GDYNIA wraz z klauzurą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Magic House Biuro Nieruchomości w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym."