facebookbutton
googlebutton

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu przy najkorzystniejszych warunkach

Sylwester Zienkiewicz - doradca kredytowy

 

Zadaniem naszego doradcy jest doprowadzenie do sytuacji, aby otrzymali Państwo kredyt możliwie najszybciej, najsprawniej, a przede wszystkim najtańszą ofertę, indywidulanie dopasowaną do Państwa potrzeb. Doradca sprawdzi zdolność kredytową, pomoże w zgromadzeniu wymaganej dokumentacji, przedstawi szeroki wachlarz ofert kredytowych i pomoże w wyborze tej najlepszej.

 

Z naszym doradcą współpracujemy od 2015 roku, od kiedy jako niezależny doradca współpracuje z Magic House oraz innymi podmiotami – doradzając ich Klientom w zakresie kredytów hipotecznych. We wcześniejszym okresie:

- od 2011 do 2015 roku w ramach pacy/współpracy z firmą Metrofinance (Metrohouse S.A.) jako doradca kredytowy obsługiwał Klientów tej firmy oraz innych podmiotów;

- w latach 2007-2011 jako doradca finansowy firmy DK Notus S.A. współpracował z wieloma agencjami nieruchomości i deweloperami, doradzając ich Klientom w zakresie finansowania hipotecznego;

- w okresie 2005-2007 pracował w Banku Millennium S.A., zajmując się kompleksową obsługą głównie Klientów indywidulanych.

 

Spotkania i konsultacje z naszym doradcą są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, a to Państwo ostatecznie decydują, czy skorzystają z pomocy naszego doradcy.